Plakacik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ile i jakie tajemnice kryją się w  parku im. Stefana Żeromskiego na Żoliborzu będzie można dowiedzieć się 30 września br w godzinach 11.00 - 14.00, podczas gry miejskiej organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy.

Gra miejska stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnego zwiedzania miasta z przewodnikiem oraz atrakcyjny sposób upowszechniania edukacji kulturalnej. Wykorzystując nowoczesne środki przekazu wiedzy włącza w różnego rodzaju zadania uczestników gry, dając im  inne spojrzenie na przestrzeń miejską i  zachęcając do twórczych działań, zabawy i przyjrzenia się detalom danego miejsca.

Grę zatytułowaną Tajemnice Parku Żeromskiego poprowadzą warszawscy przewodnicy miejscy z Towarzystwa Przyjaciół Warszawy, którzy opowiadać będą o miejscach i bohaterach gry na dziesięciu zaplanowanych przystankach. Początek gry odbędzie się na pierwszym przystanku – Prochownia – 30.09.2017 r. dokładnie o godzinie 11.00. Gorąco zachęcamy, szczególnie młodzież i dzieci, ale również osoby dorosłe do udziału w grze. Będzie ciekawie, twórczo, z gwarancją dobrej zabawy. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.